Novostavba Domu seniorov bola otvorená začiatkom roka 2015. S pomocou eurofondov ho vybudovalo mesto Sečovce, ktoré je aj jeho zriaďovateľom. Výhodou je okrem najmodernejšieho vybavenia jeho výborná poloha v tichom, malebnom prostredí s výhľadom na Slánske vrchy. V jeho tesnej blízkosti je krásny park, okolie je pekne upravené. Pri budove je veľké parkovisko.
Izby v zariadení sú 2 a 3-posteľové s kompletným sociálnym zariadením, chodbičkou a úložným priestorom. Základnou zásadou domu seniorov je totiž heslo: Náš klient – náš pán. Manažment zariadenia nastaví pobyt klienta presne podľa jeho potrieb a požiadaviek – či už ide o veľkosť izby, zloženie stravy, rozsah sociálnej a zdravotnej starostlivosti či služby a samozrejme, aj cenu.
Pre klientov sú každej spoločnej chodbe odpočívadlá s možnosťou posedenia. Sú určené na komornejšie posedenia klientov a oddych počas dňa. Na väčšie stretnutia je dom vybavený veľkou prednáškovou sálou, ktorá slúži aj ako spoločenská miestnosť. Ďalšou miestnosťou na tieto účely je menšia čajovňa.
Samozrejmosťou je moderná kuchyňa, zariadená výhradne nerezovým vybavením, práčovňa s veľkokapacitnými práčkami a žehliareň s mangľom. Dom seniorov disponuje aj menej obvyklým vybavením – miestnosť s masážnymi stolmi, vírivka, sauna či posilňovňa.

Zakladacia listina

Štatút

Interný predpis č. 1/2024

Dodatok č.1 k Zakladacej listine

Dodatok č.1 k Štatútu

Dodatok č. 2 k Zakladacej listine